
Tapt Festival – Leiden
Omschrijving
Aftermovie
Datum
Omschrijving
JA-JA-JA-YESSS… Het allerleukste Borrelfestival van Nederland is er weer! TAPT Festival Leiden. Drinken, Eten, Dansen, Spelen! Zijn jullie er klaar voor??? ❤️ TAPT Festival. Wat 10 jaar geleden begon als speciaalbierfestival in één stad, is uitgegroeid tot Hét Borrelfestival van Nederland in 12 steden, waaronder ook in het Flevopark. TAPT Festival is inmiddels veel meer dan alleen bier, het staat garant voor één groot feest waar wordt gedanst, gelachen en genoten. Naast een te gekke selectie van bieren, vind je er ook heerlijke wijnen, cocktails, goed eten en spelletjes. Chillen in het gras, ordinair meezingen, Disco Bingo en je nieuwe beste vrienden ontmoeten… Eén groot feest! En op die manier heb je zomaar een fanTAPTisch weekend te pakken! 🙌 📣 En… als kers op de slagroomtaart vieren we dit jaar 10 jaar TAPT! 🎉 Een extra reden om groots uit te pakken! Trommel je borrelmaatjes op en zorg dat je erbij bent! 🎶
Festival type
Locatie
Park Matilo, Leiden
Maasstraat 111, 2314 TW
Aantal stages
1
Max. bezoekers
3.000
Min. leeftijd
18
Dresscode
Geen dresscode
Festival map
Tapt Festival - Leiden
In de festival agenda van Follow the Beat vind je alle Nederlandse muziekevenementen, waaronder Tapt Festival – Leiden. Dat op 23 mei 2025 in Park Matilo te Leiden gehouden wordt. We hebben alle festival informatie, aftermovie(s), line-up, tickets en het laatste festival nieuws voor je op een rijtje gezet. Zo kies je snel en gemakkelijk jouw volgende feestje uit.
Toch nog niet het juiste festival gevonden!? Bekijk dan onze festival kalender voor een compleet en duidelijk overzicht van alle festivals in Nederland. Of zoek specifiek op jouw meest favoriete muziekgenre, festival maand, party stad of op de meest populaire artiesten. Oh, en vergeet niet onze Facebook en Instagram pagina’s te volgen!