web_icon social_insta_icon circle_arrows_icon date_icon lineup_play_icon play_icon uber_icon booking_icon airbnb_icon location_icon social_sf_icon social_fb_icon social_tw_icon ticketswap_icon share_icon alarm_icon arrow_down_icon heart_icon empty_heart_icon plus_icon arrow_icon account_icon ftp_logo mobile facebook whatsapp twitter instagram cancel-circle ticket min plus icon_kruisje_fill icon_kruisje_line going like shirt id crowd track tent sun tickets location date itunes weblink icon_search

<  Pablo Discobar Soundsystem
artist

Agenda

Afgelopen events

Have a nice Day Festival

30/08 t/m 01/09 Have a nice Day Festival

Openluchttheater Borculo, Borculo

Line-up

Adryiano, Afra & Ofra, Axel Boman, Blithesome Sprouts, Boomshakalak Soundsystem Allstars, Carlos Valdes, Tim Hoeben, CEM, Codex Empire, Colin Benders,

Paperclip Festival

za 24/08 Paperclip Festival

De Muzenval, Eersel

Line-up

SMÈRRIG, De Lievelings DJ's van je Zusje, Aap uit de Mouw, Sjannies, Martin B, Vince Morgana, BobbyFresh, Kevanova, Bondgenoten collective, Golddiggers,

In het Zand Festival

za 10/08 In het Zand Festival

SOIA, Utrecht

14:00 - 01:00

Line-up

Detroit Swindle, Pablo Discobar Soundsystem, Ge-ology, Bradley Zero, Kléo, San Soda, Awesome Tapes From Africa, Lauren Hansom, Coco Maria, Palo Santo,

De Leuke Festival

za 20/07 De Leuke Festival

Voorveldse Polder, Utrecht

Line-up

Singlefeestje, LUCKY FONZ III, Happy Feelings, De Danshal, Fluff Disco, The Firm, Vriendje van Ferry, Giri Giri, Roxeanne Hazes, Karel,

Ploegendienst Festival

za 25/05 Ploegendienst Festival

Galderse Meren, Breda

Line-up

Surgeon, Rod Malmok, Remco Beekwilder, James Ruskin, Albert van Abbe, Jennifer Cardini, Some Chemistry, Applescal, Lövestad, Lucky Done Gone,

Click - Het Vrije Westen

zo 05/05 Click - Het Vrije Westen

WesterUnie, Amsterdam

14:00 - 07:00

Line-up

Flashy T., Julian Alexander, Midnight City, Pablo Discobar Soundsystem, Stefano Richetta, LOT, Joren Edwards, Jesse Maas, Makossa, Bebetta,

Cartel Kingsday

za 27/04 Cartel Kingsday

WesterUnie, Amsterdam

Line-up

Kerri Chandler, Steffi, Marcel Fengler, Benny Rodrigues, DJ Assault, Sandrien, Carlos Valdes, Vic Crezée, Jan van Kampen, Titia,

Soenda Indoor Festival - De Fabrique

za 23/02 Soenda Indoor Festival - De Fabrique

DeFabrique, Utrecht

13:00 - 00:00

Line-up

DVS1, Perc, Attention Deficit Disorder, Talismann, Jennifer Cardini, stranger, Tom Trago, David Vunk, Remco Beekwilder, Phase Fatale,

In Het Zand Festival

za 11/08 In Het Zand Festival

SOIA, Utrecht

14:00 - 01:00

Line-up

Tornado Wallace, Kornél Kovács, David Vunk, Pablo Discobar Soundsystem, Nachtbraker, Carista, Mike Huckaby, Samuel Deep, Phreaks of Visions, Julian Alexander,

De Leuke Festival

za 21/07 De Leuke Festival

Voorveldse Polder, Utrecht

Line-up

TLM, Singlefeestje, Sef, Reaggeabomb Crew, Hippe Types B, No Diggity Soundsystem, Aiscream, Fluff Disco, Thijs van Lier, Daisy,

Ploegendienst Festival Weekender

01 t/m 02/06 Ploegendienst Festival Weekender

Galderse Meren, Breda

Line-up

Dark Matter Space Assembly, Deep Dimension, Invite, T.I.M., Carma Collectiv, Rod Malmok, Tripeo, David Vunk, Mark du Mosch, Murten,

Soenda Indoor

za 24/02 Soenda Indoor

DeFabrique, Utrecht

14:00 - 00:00

Line-up

Anetha, Ansome, Ossian, Headstrong, Kobosil, MPIA3, Overmono, Tijana T, Anil Aras, De Sluwe Vos,