web_icon social_insta_icon circle_arrows_icon date_icon lineup_play_icon play_icon uber_icon booking_icon airbnb_icon location_icon social_sf_icon social_fb_icon social_tw_icon ticketswap_icon share_icon alarm_icon arrow_down_icon heart_icon empty_heart_icon plus_icon arrow_icon account_icon ftp_logo mobile facebook whatsapp twitter instagram cancel-circle ticket min plus icon_kruisje_fill icon_kruisje_line going like shirt id crowd track tent sun tickets location date itunes weblink icon_search

<  Orpheu The Wizard
artist

Agenda

Geen aankomende events gevonden.

Afgelopen events

Lente Kabinet Festival

za 05/09 Zomer Kabinet Festival

het Twiske, Oostzaan

Line-up

Antal, Sassy J, Ben UFO, Boy Harsher, Carista, Fatima Yamaha, James Murphy, Jungle by Night, Kokoko!, Palms Trax,

Footprints Festival

za 08/02 Footprints Festival

TivoliVredenburg, Utrecht

Line-up

The Comet Is Coming, Tshegue, Ibibio Sound Machine, The Mauskovic Dance Band, Imarhan, Faraj Suleiman, Kefaya, Elaha Soroor, MOONLIGHT BENJAMIN, Flamingods,

Into the Woods ADE Festival

18 t/m 19/10 Into the Woods ADE Festival

NDSM-werf, Amsterdam

Line-up

Detroit Swindle, El Mundo, Zazou, FEATHERED SUN, Fenna Fiction, Genii, Islandman, Maya Jane Coles, Mino Abadier, Paranoid London,

Dekmantel Festival

31/07 t/m 04/08 Dekmantel Festival

Amsterdamse Bos, Amsterdam

Line-up

Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick, Amato & Adriani, Andrew Weatherall, Arp Frique, Arpanet, Batu,

Wildeburg

12 t/m 14/07 Wildeburg

Netl de Wildste Tuin, Kraggenburg

Line-up

4B2M, Acid Pauli, Afra & TARS, Ahmed Fakroun, Akemiö Grey, Albert van Abbe, Alexander Robotnick, Amy Root, Animistic Beliefs, Anthony Parasole,

Into the Woods ADE Weekender (saturday)

za 20/10 Into the Woods ADE Weekender (saturday)

NDSM-werf, Amsterdam

Line-up

Afrobot, Alkalino, Amotik, Anastasia Kristensen, Anthony Parasole, Esteble, Haring, Isis & Mozes, Mahabe137, MEUTE,

Into the Woods Festival

14 t/m 15/09 Into the Woods Festival

Bosbad, Amersfoort

Line-up

Aphrodite, Atlas, BLACK DYNAMITE SOUNDSYSTEM, Cadans, Carista, Deep Filip, Denis Horvat, DJ Tennis, Franca, Fresku,

Valkhof Festival

14 t/m 20/07 Valkhof Festival

Valkhofpark, Nijmegen

Line-up

Parquet Courts, Kevin Morby, Chelsea Wolfe, tUnE-yArDs, Marlon Williams, De Likt, Imarhan, Durand Jones & The Indications, The Limañanas, Pallbearer,

Strange Sounds From Beyond

23 t/m 24/06 Strange Sounds From Beyond

Noorderlicht Cafe, Amsterdam

Line-up

Letta Mbulu, Leroy Burgess, Hunee, Antal, Nurse With Wound, Equiknoxx Music, Shanique Marie, I-F, Les Filles de Illighadad, Vladimir Ivkovic,

Lente Kabinet

26 t/m 27/05 Lente Kabinet

het Twiske, Oostzaan

Line-up

Kelela, Motor City Drum Ensemble, Hunee, Ben UFO, Kamaal Williams, Ebo Taylor, Kokoko!, Alexander Robotnick, DJ Assault, Arp Frique,